DIAGNOSTIKA DIASTÁZY

Diagnostika prebieha najprv samotným rozhovorom v spojení s anamnézou zdravotnou aj športovou. Následne prejdeme k diagnostike, ktorá je bezbo bezbolestná (palpácia). Vyhodnotíme výsledky a rozsah poškodenia brušnej steny a navrhneme najvhodnejšie riešenia. Rezervácie mailom.
Letná zľava: 40€ > 30€ / 1 osoba / 60min


MASÁŽE A FYZIOTERAPIA

V našom Katies clube masíruje SLÁVKA – fyzioterapeutka, masérka a inštruktorka SM Systém a Jogy. Taktiež aj KAROL: športový masér a fyzioterapeut s dlhoročnou praxou s profesionálnymi športovcami. Zároveň aj naše nové členky: MAJKA a DIANA. Masáže a fyzioterpaia je prispôsobená podľa potreby a po diagnostike. Objednávanie cez rezervačný systém, alebo mailom.

LETNÉ ZĽAVY, platné do 31.8.2020

  • KRK a ŠIJA > 30min / 18€ > 13€ masáž v sede na masérskej stoličke
  • CHRBÁT > 30min / 18€ > 13€ masáž chrbta
  • CHRBÁT > 60min / 26€ > 23€ masáž chrbta
  • CELÉ TELO > 60min / 29€ > 23€ masáž celého tela
  • FYZIOTERAPIA > 60min / 29€ > 23€ fyzioterapeutické cvičenia podľa potreby + masáž
  • KINESIOTEPING > 30min / 23€ > 18€ / liečenie + fixovanie + fyzio praktiky + masáž

BE FRESH

BE FRESH je autorský program, v ktorom sa za 6 mesiacov postupne zorientuješ vo svete stravovania, návykov, zvykov aj zlozvykov. Cieľom programu je ujasniť si základné fakty o stravovaní, zvykoch, bazálnom metabolizme, kalorickom prijíme a výdaji a ich postupná intergácia do tvojho života. Naučíš sa jesť s chuťou, zdravo, pravidelna a ešte k tomu podľa stanoveného cieľa a ideálne, až do konca života. mailom.
Cena: od 129€ / 1 osoba

TRENINGOVÝ PLÁN

Je vypracovanie tréningového manuálu, podľa kotrého následne sami cvičíte. Tréner nakombinuje správne cviky, nastaví správne hmotnosti a vysvetlí techniku prevedenia, ovládanie strojov a manipuláciu s náradím a náčiním. Program môže byť vytvorený na priestor fitness centra, hotela, telocvične,… Po skončení klient do 2 dní obdrží pdf dokumnet. Objednávky mailom.
Cena: 40€ / 1 osoba / 60min