SKUPINOVÉ CVIČENIA

Tri základné ingrediencie našich skupinových cvičení:
KREATIVITA, FUNKČNOSŤ a POZITÍVNA EMÓCIA.
Prvá lekcia je vždy zadarmo!

BODYWORK

Kondično-silová lekcia bez skákania zameraná a vyformovanie a vytvarovanie postavy. Lekcia je šetrná ku chrbtici a kĺbom. Zameriava sa hlavne na posilnenie a spevnenie všetkých ženských partií. Výborne redukuje tuk a postupne zlepšuje kondíciu. Vhodné aj pre začiatočníkov.

7€
60min
5,99€
mesiac
Tabata

TABATA

Vysoko intenzívny intervalový tréning na špecifický interval 20/10. Je to akčná lekcia, kde využívame hlavne váhu vlastného tela. Tento tréning je ideálny zlepšenie kondície, spevnenie a vyformovanie tela a redukciu tuku. Výborne odbúrava stres.  Vhodná aj pre začiatočníkov.

7€
60min
5,99€
mesiac

KRUHÁČ

Vysoko intenzívny intervalový tréning zameraný na posilnenie celého tela. Lekciu tvoria stanovištia s rôznym náradím a náčiním, v sprievode hudby s časovým intervalom. Lekcia je na zlepšuje kondície, sily a vyformovanie celého tela. Vhodné aj pre začiatočníkov.

7€
60min
5,99€
mesiac

BODYSTYLING

Vysoko intenzívny intervalový tréning, pri ktorom používame rôzne časové intervaly, rôzne pomôcky (stepy, gumičky, TRX, činky,…). Lekcia krásne formuje postavu a zlepšuje kondíciu. Nie sú tu žiadne choreografie, len makačka! Lekcia je vhodná pre stredne pokročilých a viac.

7€
60min
5,99€
mesiac

TRX

Intervalový tréning na závesných pásoch. V lekcii sa kombinuje TRX s cvikmi s vlastnou váhou. Väčšinou pracujeme intervalovo tak, aby sme zapojili, čo najviac svalových partií naraz. Lekcia tvaruje telo, zlepšuje silu a kondíciu a spevňuje HSS. Vhodná aj pre začiatočníkov.

7€
60min
5,99€
mesiac

CORE TRÉNING

Funkčný tréning zameraný na posilnenie hlokého stabilizačného systému. Cieľom je spevniť jadro – stred tela a znížiť tak bolesti chrbitce a zafixovať diastázu. Lekcia krásne formuje bruško, odbúrava bolesti a zlepšuje celkovú telesnú zdatnosť. Lekia je vhodná aj pre absolventky programu Ladywork.

7€
60min
5,99€
mesiac

POWER YOGA

Lekcia je vhodná pre tých, ktorí majú radi pomalšie lekcie, ktoré otvárajú aj myseľ. prijémna hudba a atmosféra. Lekcia Zlepšuje držanie tela, spevňuje ochabnuté svalstvo a naťahuje to skrátené. Lekcia odbúrava každodenný stres a napätie. Lekcia je vhodná aj pre začiatočníkov.

4,50€
60min
5,99€
mesiac